برش سیلیس – CRGO

برش ورق سیلیس
چرا شرکت روهینا صنعت دایا ؟؟
برش با تیغه های مخصوص
ضمانت کار
متریال درجه یک
اندازه برش
ضخامت ورق

برش ورق از 5 سانتی متر تا 2 متر

اندازه برش
0.3 و 0.28 و 0.22
تماس با کارشناسان
  • دفتر                                             02133852936
  • علی رضا صدیه                              09123858996
  • عباس صدیه                                  09121185393

برش ورق سیلیس

ورق سیلیس
رول ورق سیلیس CRGO

سیلیسیم دی اکسید یا سلیکا با فرمول شیمیاییSIO2

فراوان ترین ترکیب اکسیدی موجود در پوسته زمین که است. سیلیس از واکنش سیلیکون و اکسیژن به دست می اید.سیلیس در طبیعت به طور ازاد یا  ترکیب با سایر اکسید ها وجود دارد. یکی از مهم ترین اجزا فیلتراسیون شنی  می باشد. به همین خاطر بعضا به ان ها سیلیس فیلتراسیون شنی گفته می شود.

رل سیلیکون استیل(ورق سیلیس )

ورق سیلیس دار به عنوان یکی از قطعات امنیتی ترانسفورماتور های قدرت و توزیع می باشد.این ترانسفورماتورها نقش اساسی در شبکه های اتصال برق را در کشور برعهده دارند.

ورق های سیلیس دار در ترانس ها (که از طریق برش سیلیس و به عنوان هسته یاد می شود)و در ترانسفورماتور های کوچک و  خانگی به کار می روند . نقش اساسی در تنظیم ولتاژوسایل برقی خانگی را به عهده دارد. ورق سیلیس مخلوطی از اهن و سیلیسیم با میزان 3/2 است.افزودن سیلیسیم به اهن سبب مغناطیس سازی و در نتیجه مقاومت الکتریکی ان می شود.عمده تولید کنندگان این محصول در جهان می توان به امریکا، المان ،ایتالیا وژاپن اشاره کرد

رول ورق سیلیس

نحوه برش سیلیس (CRGO)

بسیار دقیق و منظم باید انجام شود.

لذا بدیعی است که تیغه ای که استفاده می شود(که مشخصات فنی خودش را داشته باشد)

حتمی باید از CRGO به خاطر شکننده ای و سفت بودن از تیغه های مخصوص استفاده شود. چون تیغه های تنگستن در مقابل تیغه های فولادی مقاومت تر و یکنواخت تر هستند.خود قیچی بسیار دقیق و هنگام برش سیلیس هیچگونه لرزشی نباید اتفاق بیفتد.

(برشکاری ورق سیلیس – برش ورق ترانس – برش ورق موتور – برش ورق فولادی با روکش سیلیس)

برش سیلیس

به دو روش مکانیکی و لیزری انجام می شود.با توجه به هزینه پایین برش مکانیکی به طور گسترده درصنایع مورد استفاده قرار می گیرد.بعد از برش خواص مغناطیس در لبه های برش یافته کاهش می یابد. در روش لیزری نیز به صورت سریع و با خنک کننده پیشرفته ورق های های سیلیس را برش می زنند.این مدل از تولید ورق ها نیز برای خاصیت های مغناطیس مضر است.البته حرارت بالای برش لیزری سبب شده تا در لبه های برش یافته،دانه رشد کرده و خواص مغناطیس  افزایش می یابد.

شرکت روهینا صنعت دایا،قابلیت برش سیلیس در سه اندازه مختلف با ضخامت های 0/22،0/28،0/3 با ابعادهای از 5 سانتی متر تا 2 متر را دارا می باشد

برش ورق سیلیس

موارد مصرف:

در هسته های ترانس ،شوک های کوره القایی

این کالا  با ضخامت 0/5 در هسته های دستگاه های نقطه جوش ،رکتی فایر ، معمولا به صورت پانچ و پرسی می باشد.

 

(برشکاری ورق سیلیس – برش ورق ترانس – برش ورق موتور – برش ورق فولادی با روکش سیلیس)