ورق سیلیس – ورق وترانسفورماتور

_

فراینده خرید ورق سیلیس Silica

_
1

ارتباط با مجموعه فلز اول

تماس جهت مشاوره رایگان و استعلام قیمت روز انبار فلز اول    02133852936
2

ثبت درخواست

ارسال درخواست به صورت کتبی و گرقتن شماره حواله از انبار مجموعه فلز اول
3

مالی

اراباط با بخش مالی و اخد  فاکتور رسمی و تایید از سوی طرفین معامله
4

هماهنگی جهت ارسال کالا

هاهنگی های لازمه با انبار جهت بارگیری و ارسال کالا به هر نقطه ای از ایران که هسیتید

سیلیس

سیلیسیم دی اکسید یا سلیکا با فرمول شیمیایی SIO2

فراوان ترین ترکیب اکسیدی موجود در پوسته زمین که است. ورق سیلیس از اواکنش سیلیکون و اکسیژن به دست می اید. در طبیعت به طور ازاد یا  ترکیب با سایر اکسید ها وجود دارد. یکی از مهم ترین اجزا فیلتراسیون شنی  می باشد. به همین خاطر بعضا به ان ها سیلیس فیلتراسیون شنی گفته می شود.

شکل ان در طبیعت به صورت بلورین ،بلور مخفی و بلور مخفی  ابدار وجود دارد

شکل سیلیس در طبیعت

کوارتز

یکی از پلی مورفی های سیلیس است. به طور ازاد در طبیعت بیش تر به صورت کوارتز یافت می شود. به دلیل اینکه در فشار و درجه حرارت معمولی پایدار است.در ضمن کانی کوارتز از بسیار سختی بالایی برخوردار است.کوارتز بعداز فلدسپات دومین کانی رایج در پوسته زمین است.کوارتز به دلیل شکل زیبا در ساخت انواع مختلف سرامیک و سرویس بهداشتی به کار می رود.هم چنین برای دکورهای داخلی و خارجی مورد استفاده قرار می گیرد.

ماسه و ماسه سنگ

از انواع کواتز رسوبی هستند که به صورت طبیعی خردشده اند.در فیلتراسیون شنی برای تصفیه اب مورد استفاده قرار می گیرد. دانه های ماسه سنگ به وسیله ذرات اهک، رس واکسید اهن یا سایر مواد به یکدیگر چسبیده اند.

فلینت

از انواع سیلیس و از بلور های ریز کواتز ،اب،کربنات کلسیم و مواد الی تشکیل شده است.رنگ فیلنت قهوهع روشن ،خاکستری و سیاه است.دراثر حرارت و سوختن به رنگ سفید در می یاد.این  شکل ازسلیس که به طورازاد وجود دارد ،از حل شدن اسکلت سیلیسی جانوران اسفنجی در اب دریا ها و سپس ته نشین شدن ان در بستر دریا به وجود می یاد. رنگ ان قهوه ای روشن و در بعضی موارد نیز خاکستر می باشد.

 سیلیس ممتاز Silica

بهترین ورق سیلیس موجود در بازار است. این نوع در صنایع شیشه سازی ،صنایع شیمیایی،تولید فروسیلیس، ماسه اکواریوم ،تولید سنگ مصنوعی ،صنایع لعاب سازوتولید پشم شیشه مورد استفاده قرار می گیرد.

درجه 1

به نسبت ممتاز یک درجه از نظر کیفیت پایین تر است مثلا در تولید ماسه ریخته گری ، ماسه سندبلاست،تولید فیلتراسیون شنی و فیلتراسیون اب و فاضلاب استفاده می شود.

درجه 2

از نظر کیفیت از پایین ترین  درجه  برخوردار است. در تولید اجر ،ماسه اهکی ،اجرسبک،کارخانجات تولید سیمان ، بتن سبک و بیش تر در عمران و شهرسازی استفاده می شود.

سیلیس مورفی

ساختار ان در دمای بسیار بالا شکسته می شود.برخلاف نمونه متعارف بلور سیلیس (Silica)  ترد و نرم است.در صنایع مختلف مانند سیلیکاژل،افزودنی بتن ،ساخت فیبرهای نوری،ساخت سیلیکون و سیلیکات ها به کار می رود.

درجه خلوص (Silica) بستگی به وجود گرد و غبار و ناخالصی های  دیگر نظیر شیشه و پلاستیک داخل بسته های سیلیس دارد

پروژه برش سیلیس را شروع کنید

در مورد نحو برشکاری ورق سیلیس مجموعه فلز اول روی دکمه مقابل کلیک کنید

کاربرد ورق سیلیس

تولید فروسیلیس ،شیشه سازی،تولید اجر ماسه اهکی ،سرامیک سازی،تولید سدیم،ریخته گری،تولید سایر مواد سیلیسی،لعاب سازی،به عنوان نیمه هادی در صنعت الکترونیکی،تولید پشم شیشه سیلیکات،تصفیه اب،لاستیک وپلاستیک،رنگ سازی ،سیمان،بتونه و چسب فولاد،سندبلاست،کنترل ساییدگی و خوردگی لوله های اب ،پاک کننده های صنعتی و عمومی ،شناور سازی کانه ،رنگ و پوشش،قالب ریخته گری ،پایدار سازی پراکسید و چسب سازی

رل سیلیکون استیل(ورق سیلیس )

ورق سیلیس دار به عنوان یکی از قطعات امنیتی ترانسفورماتور های قدرت و توزیع می باشد.این ترانسفورماتورها نقش اساسی در شبکه های اتصال برق را در کشور برعهده دارند. ( فروش ورق وترانسفورماتور در مجموعه فلز اول)

ورق های سیلیس دار در ترانس ها وترانسفورماتور های کوچک و  خانگی به کار می رود.

نقش اساسی در تنظیم ولتاژوسایل برقی خانگی را به عهده دارد. ( فروش ورق هسته های ترانس )

ورق سیلیس مخلوطی از اهن و سیلیسیم با میزان 2/3 درصد است.افزودن سیلیسیم به اهن سبب مغناطیس سازی و در نتیجه مقاومت الکتریکی ان می شود.عمده تولید کنندگان این محصول در جهان می توان به امریکا، المان ،ایتالیا وژاپن اشاره کرد ورق هسته های ترانس

 

انواع گرید رل ها

M290،M400،M470،M530،A470،A600

(Silica) ورق وترانسفورماتور ورق تراس

(Silica) ورق سیلیس رول ورق سیلیس ورق وترانسفورماتور

Downloading

دانلود مستقیم نرم افزار